KARIERA

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU SCE „FLANDRIA”!

SCE „Flandria” Spółdzielnia Europejska z o.o., Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Flandria” oraz Fundacja Wzajemnej Pomocy  tworzą organizację, której wspólnym przesłaniem jest promowanie zdrowia fizycznego, psychicznego i społecznego w duchu wzajemnej pomocy i solidarności. Idee wzajemnościowe są nam bardzo bliskie. Działamy już od 20 lat, tworząc pionierskie rozwiązania oraz korzystając z wiedzy naszych partnerów.

SCE Flandria jest unikatową organizacją, która powstała na gruncie prawa europejskiego i obecnie prowadzi sieć sklepów medycznych, które współfinansują działalność SWP.

Postawiliśmy na rozwój i jeśli chcesz dołączyć do naszej organizacji to zapraszamy Cię do współpracy.

Aktualnie poszukujemy:

DORADCY PACJENTA – PRACOWNIKA SKLEPU MEDYCZNEGO

na terenie woj. kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego

Wymagania:

– Koniecznie – wykształcenie kierunkowe – fizjoterapia, pielęgniarstwo, farmacja etc.
– Koniecznie – staż pracy wymagany odrębnymi przepisami
– znajomość oferty produktowej, typowej dla sklepu medycznego
– komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywania kontaktów międzyludzkich
– wysoki poziom kultury osobistej,
– wysoki poziom empatii
– umiejętność pracy w zespole
– kreatywność, zaangażowanie, inicjatywa i dynamika w działaniu
– samodyscyplina, punktualność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacji pracy własnej
– znajomość zasad obsługi programów sprzedażowych

Opis stanowiska:

– Doradztwo i obsługa Klientów sklepu medycznego
– Sporządzanie i kontrola dokumentacji
– Wspieranie organizacji w lepszym zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów i członków SWP
– Dbałość o wizerunek organizacji
– Wspieranie działań Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „Flandria”

Oferujemy:
– Konkurencyjne warunki zatrudnienia – praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
– Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje
– Pracę w organizacji ukierunkowanej na pomaganie innym
– Możliwość poznania środowiska międzynarodowych organizacji, które współtworzą „Flandrię”.

Osoby, które zainteresowało powyższe ogłoszenie prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@flandria.pl

Informujemy, bardzo uprzejmie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli Twoją wolą jest, aby przesłane do nas dokumenty pozostały w naszej bazie danych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacji, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę by SCE „Flandria” Spółdzielnia Europejska z o.o. ul. Andrzeja 8, 88-100 Inowrocław zarchiwizowała i mogła wykorzystać w przyszłych procesach rekrutacyjnych moje dokumenty aplikacyjne, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
‘Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w SCE „Flandria” Spółdzielnia Europejska z o.o. ul. Andrzeja 8, 88-100 Inowrocław”

Komentowanie wyłączone.